Про компанію

ТОВ "ЛексТрейд" - оператор на ринку дистрибуції виробів медичного призначення лікувальних засобів.

 Місія компанії - забезпечення населення і лікувальних закладів України якісними виробами медичного призначення.

Основу нашого асортименту складають вироби медичного призначення ТМ "Білосніжка". Вата, бинти, марлеві відрізи, вироби при нетриманні, гіпсові бинти та інші товари під цим брендом вже відомі українському споживачеві як якісний продукт за доступною ціною.

Крім цього, на складі в широкому асортименті завжди є в наявності шприци, системи, лейкопластири, грілки та інші медтовари, а також весь спектр основних лікарських засобів вітчизняного виробництва.

Обслуговування покупців здійснюється з трьох регіональних складів - у Черкасах та Хмельницькому, а також з аптечного складу в Києві, який відповідає вимогам GDP (Good Distribution Practic). Доставка товарів замовникам здійснюється власним автотранспортом, українськими перевізниками, залізничним транспортом.

Лекстрейд - зростаюча клієнтоорієнтована компанія, в наших найближчих планах: - збільшення асортименту власного імпорту виробів медичного призначення; - розширення складського господарства, вдосконалення складських технологічних процесів; - розширення автотранспортного парку.

Серед наших партнерів багато провідних компаній на ринку виробів медичного призначення: ТОВ "БаДМ", ТОВ "Ігар", ТОВ "Фра-М", ТОВ "Фіто-Лек" та багато інших.

Запрошуємо до співпраці!

Отчет независимого аудитора (аудиторской заключение) по годовой финансовой отчетности ОБЩЕСТВА С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «ЛЕКСТРЕЙД» 2020 года, по состоянию на 31 декабря 2020