Ватно-косметичні товари

Ватні диски


Призначення:  Ватні диски ТМ «Білосніжка» призначені для різних косметичних маніпуляцій, зняття макіяжу, щоденного гігієнічного догляду. Можуть використовуватися для дітей і дорослих. Забезпечують максимальний поглинаючий і очищувальний ефект. Підходять для чутливої шкіри в області шиї і навколо очей.

Опис:  Двосторонні ватні диски являють собою продукт круглої форми, вирізаний з ватної стрічки товщиною 4 мм. Ватні диски виробляються з 100% бавовни високої якості за технологією Waterjet. Завдяки сучасній технології виробництва ватні диски не розпадаються і не залишають волокон.

 

Назва Код Моріона Кіл. в уп. Кіл.в тр. уп.
Ватні диски 107626 80 35
107627 100 35
107628 120 35
399841 150 35
 

Вата косметична


Призначення:  Косметична вата призначена для різноманітних косметичних маніпуляцій, зняття макіяжу, щоденного гігієнічного догляду, може використовуватися для дітей і дорослих. Забезпечує максимальний поглинаючий і очищувальний ефект. Підходить для будь-яких типів шкіри і не має протипоказань. Косметична вата ТМ «Білосніжка» розроблена спеціально для найвимогливіших жінок і для догляду за ніжною дитячою шкірою.

 

Опис:  Косметична вата ТМ «Білосніжка» виготовлена з 100% бавовни кращих сортів з підвищеним ступенем очищення волокон, швидко поглинає вологу. Форма складання вати «Зіг-Заг» і перфорація дозволяє без додаткових ускладнень відривати потрібну кількість вати, не торкаючись решти, що знаходиться в пакеті.

 

 

Назва Код Моріону Маса Кіл. в уп. Кіл.в тр. уп.
Вата медична гігієнічна нестерильна "Зіг-Заг" перфорована 107626 50 г (дитяча) 1 100
107628 100 г (косметична) 50

Ватні палички дитячі


Призначення:   Ватні палички допомагають ефективно очищати шкіру малюка і видаляти надлишок рідини з важкодоступних місць - вушних раковин або носових проходів. Цей продукт істотно спрощує щоденний гігієнічний догляд за дитиною, а також полегшує нанесення на шкіру лікарських і косметичних засобів. Ватні палички рекомендуються для дітей з перших днів життя.

Опис:  Ватні палички для дітей ТМ «Білосніжка» зроблені з гнучкого пластику і 100% високоякісної довговолокнистої бавовни, вибіленої без застосування хлору. Форма ватних закінчень має спеціальні обмежувачі, щоб запобігти ризику занадто глибокого введення в носик або вушка малюка. Структура бавовни не тільки забезпечує його високу гігроскопічність, але і гарантує надійне зчеплення ватного закінчення палички з пластиковим утримувачем, а також запобігає його розволокненню. Це дозволяє уникнути ризику деяких ускладнень, що зустрічаються при використанні інших аналогічних паличок, які не відповідають необхідним критеріям безпеки.

Назва Код Моріону Кіл. в уп. Кіл.в тр. уп.
Ватні палочки дитячі 107633 60 (пластик) 24

Ватні палички


Призначення:  Ватні палички ТМ «Білосніжка» призначені для щоденного гігієнічного догляду, полегшують нанесення на шкіру лікарських і косметичних засобів, допомагають ефективно очистити шкіру і видалити надлишок рідини з важкодоступних місць. Ватні палички класичної форми підходять як для дорослих, так і для дітей.

Опис:  Ватні палички ТМ «Білосніжка» класичної форми зроблені з гнучкого пластику і 100% високоякісної довговолокнистої бавовни, вибіленої без застосування хлору. Структура бавовни не тільки забезпечує високу гігроскопічність ватного закінчення, але й гарантує його надійне зчеплення з пластиковим утримувачем, а також запобігає розволокненню.

Назва Код Моріону Кіл. в уп. Кіл.в тр. уп.
Ватні палички 107631 100 (п/э) 50
107632 200 (п/э) 50
107636 100 (пластик) 144
107635 200 (пластик) 96

Поглинаючі прокладки для грудей


Призначення:   Прокладки для грудей використовуються для того, щоб поглинати молоко, яке може протікати як під час годування дитини, так і між годуваннями. Вони являють собою спеціальні м'які вкладиші, що вставляються всередину бюстгальтера, що дозволяє зберегти його сухим і не забруднити одяг.

Опис:  Поглинаючі прокладки для грудей одноразові ТМ «Білосніжка» - прокладки анатомічної форми з шестишаровою структурою. Характеризуються дихаючим, водонепроникним зовнішнім шаром. Всередині прокладки знаходяться два шари поглинаючих матеріалів: м'який шар целюлози і тонкий шар абсорбенту. Прокладки виготовлені з урахуванням того, щоб внутрішня поверхня залишалася сухою (що допомагає уникнути запалення сосків). 

 

Назва Код Моріону Кіл. в уп. Кіл.в тр. уп.

Поглинаючі  прокладки для грудей одноразоі «Білосніжка»

299651 30

24

 

Ватні пафи


Призначення:  Ватні пафи призначені для щоденного косметичного та гігієнічного догляду для дорослих та дітей, зняття макіяжу та лаку з нігтів.

Опис: Ватні пафи - це інноваційний продукт, який змінить ваше уявлення про щоденний догляд за шкірою. Отримайте більше користі - на 8% більшу площу поверхні прямокутного пафа у порівнянні з традиційним ватним диском.Витрачайте менше улюбленого косметичного засобу завдяки зменшеній товщині ватного пафа. Відчуйте новий рівень особливо делікатного догляду,тому що  поверхня пафа  дуже гладенька та м'яка.

 

  
 
Назва Код Моріону Кіл. в уп. Кіл.в тр. уп.
Ватні пафи 413867 200 шт 63
413868 300 шт 42
413869 400 шт 36
413870 20 шт 400
437570 100 шт 26